Wykonujemy fotografie ślubne, fotografie weselne, sesje fotograficzne oraz fotografie wszelkiego rodzaju uroczystości począwszy od małych, rodzinnych zdarzeń po imprezy masowe. Naszą specjalnością są zdjęcia weselne oraz plener ślubny. W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, elektroniczny lub osobisty.

Przykładowa oferta fotografii ślubnej

Czas i miejsce

Fotograf w tym dniu jest do  Państwa dyspozycji od godziny wcześnie ustalonej,  niejednokrotnie kończąc ślub i wesele ostatnim błyskiem flesza przy ostatnim tańcu. Fotografowie ślubni pracują najczęściej na terenie woj. małopolskiego, Tarnów i okolice, przy czym dalsze odległości nie stwarzają problemu.

Sprzęt

Ślubne fotografie wykonujemy na sprzęcie marki Canon.

Nośniki

Otrzymują Państwo wszystkie  zdjęcia weselne w wysokiej rozdzielczości na płytach z indywidualnymi nadrukami, w eleganckim etui z okładką specjalnie zaprojektowaną dla Państwa, płytę multimedialną ( film ślubny ) z nadrukiem i okładką zawierających ślubne zdjęcia w ilości około 800 z podkładem muzycznym, oraz zdjęcia na papierze fotograficznym. Fotografia weselna może obejmować wykonanie eleganckiego i trwałego fotoalbumu w twardej oprawie.

Przykładowe prace

 Foto ślubne udostępniamy w naszej galerii.